12 lipca 2017

Weź udział w konkursie i wygraj książkę „Dziki seks”

CZYLI LETNIE CZYTANIE Z PSYCHONOMIĄ – CZĘŚĆ III

Lato sprzyja luzowi i lekkim tematom, co więc powiecie na przyjrzenie się amorom w świecie zwierząt i szukanie analogii w ludzkich zabiegach o partnera?

Czy wiecie, że pszczoły, by z sukcesem uwodzić, chętnie używają perfum. Orangutanice podkradają samcom jedzenie, by sprawdzić, który jest najlepszym kandydatem na partnera. Węże udają gejów, by się rozgrzać, a świerszcze wiedzą, że do serca wybranki droga wiedzie przez żołądek. To tylko początek przygody z amorami w świecie zwierząt. Jeśli macie ochotę poczytać o czarujących draniach, samotnych matkach, czy przedstawicielach LGTB i to wszystko w królestwie zwierząt, to zachęcam do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie konkursu -Letnie czytanie z Psychonomią, w którym do wygrania jest książka Wydawnictwa Znak: „Dziki seks. Niesamowite, zaskakujące i absolutnie porażające fakty z życia intymnego zwierząt”, autorstwa doktor Carin Bondar.

Biolożka, gwiazda TED-a i Discovery Channel, z błyskotliwym humorem opowiada, jak kreatywna w dziedzinie uwodzenia i seksu potrafi być natura. Książka odsłania przed nami pikantne sekrety życia intymnego zwierząt, pełnego przedziwnych, zabawnych, czasem okrutnych, ale zawsze fascynujących zachowań. Wiele z nich okazuje się zadziwiająco bliskich ludziom.

Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy, że odpowiesz (w postaci komentarza, zdjęcia, filmu – technika jednym słowem dowolna) na pytanie pod postem na Facebooku lub na stronie Psychonomia.pl:

Jaki jest według Ciebie najbardziej skuteczny sposób uwiedzenia potencjalnego partnera (-ki)?>

(UWAGA: Niecenzuralne treści ze względu na takt i dobre wychowanie będą usuwane)

Na Wasze odpowiedzi czekam do poniedziałku 17 lipca, do godziny 12:00.

Po tym czasie wybiorę jedną najciekawszą odpowiedź, której autor stanie się bogatszy o kolejną pozycję w swojej biblioteczce.

Nie ma na co czekać, nadszedł czas na podglądanie matki natury z własnej kanapy, z książką Carin Bondar  w ręku.

REGULAMIN KONKURSU

 

Życzę powodzenia!

Wasza Psychonomia

 

Wyniki konkursu – Letnie czytanie z Psychonomią. Część III.

Kochani, bardzo dziękuję wszystkim za udział w trzeciej odsłonie konkursu: Letnie czytanie z Psychonomią. Mimo, że nieliczne, ale fantastyczne odpowiedzi spowodowały, że miałam twardy orzech do zgryzienia z wyborem zwycięzcy, ale w końcu udało się. Książka wędruje do Pani:

Katarzyny Kumańskiej

Serdecznie gratuluję, jednocześnie prosząc o przekazanie danych do wysyłki w wiadomości prywatnej na Facebooku lub na adres mailowy: annajerzak@psychonomia.pl.

Pozostałe osoby już wkrótce będą miały szansę na wygranie jednej z dwóch książek, dotyczących sposobów radzenia sobie w sytuacji kryzysu, które ufundowało Wydawnictwo Samo Sedno, pt. „Coaching w sytuacji kryzysu”. Niech Was nie zmyli nazwa, bowiem książka ma w sobie mnóstwo treści psychologicznych, a także dotyczących interwencji kryzysowej oraz jest swoistym przewodnikiem z mnóstwem sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Więcej szczegółów wkrótce.

Pozdrawiam
Wasza Psychonomia!

 


Komentarze:

  • Najlepszym sposobem na uwiedzenie partnera jest wysokie stężenie feromonów w powietrzu. Chemia między partnerami może być wytworzona naturalnie, a czasem tej chemii można pomóc „sztuczną” chemią :)))

      • Oczywiście! tylko dozwolone substancje, nie mniej jednak warto wspomnieć, że jako dozwolone substancje na rynku figurują perfumy z dodatkiem sztucznych feromonów.
        Również pozdrawim serdecznie 🙂


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *