SPOTKAJMY SIĘ


Jeśli czujesz, że nadeszła pora na spotkanie z psychologiem to dobrze trafiłeś/-aś. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu wszystkich, którzy uznali, że najwyższa pora, aby zmienić coś w swoim życiu przy wsparciu psychologa/psychoterapeuty.

Wszystkie spotkania odbywają się z poszanowaniem potrzeb Klienta i według zasad kodeksu etyczno-zawodowego psychologa. W swojej pracy szanuję autonomię odwiedzających mnie osób, którzy sami wybierają zakres tematów do przepracowania, podczas indywidualnych spotkań psychoterapeutycznych. Dla jeszcze większego profesjonalizmu i etyki moją pracę poddaję superwizji grupowej i indywidualnej.

Wizyta w gabinecie psychologa – kiedy najlepiej umówić się na konsultację?

Indywidualne konsultacje przeznaczone są dla osób, które chcą poszerzyć swoją świadomość oraz poprawić komfort swojego życia przy wsparciu psychologa/psychoterapeuty. Oparte są one przede wszystkim na nurcie psychodynamicznym, systemowym oraz behawioralno-poznawczym, u podstawy, którego znajduje się aktywna współpraca między Klientem a specjalistą, wykorzystująca założenia terapii schematów Jeffreya Younga oraz Racjonalnej Terapii Zachowania – polegającej na pracy nad zmianą niezdrowych schematów myślenia oraz zachowania. Metoda szeroko wykorzystywana w psychoterapii, służy także rozwijaniu lepszego radzenia sobie z codziennymi trudnościami, a także wspierająca chęć samorozwoju.

Z jakim tematem mogę udać się na konsultację?

Jeśli odczuwasz dyskomfort psychiczny z towarzyszącym mu cierpieniem i nie jest Ci obcy któryś z poniżej wymienionych tematów, w tym:

1. nieustanny niepokój i lęk,

2. masz problemy z kontrolą emocjonalną i nie panujesz nad swoim zachowaniem w kryzysowych sytuacjach,

3. nie kontrolujesz swojej wagi i zdrowego stosunku do jedzenia (m.in. masz napady objadania się lub nazbyt restrykcyjnie podchodzić do tego, co jesz),

4. doświadczasz problemów z partnerem, dziećmi i innymi znaczącymi osobami,

5. zauważasz wegetatywne (związane z ciałem, w tym bóle napięciowe, drżenie, czerwienienie się itd.) objawy stresu i nerwicy,

6. cierpisz na obniżony nastrój, nad którym straciłeś kontrolę,

7. czujesz, że możesz być osobą współuzależnioną lub Dorosłym Dzieckiem Alkoholika,

8. chcesz wykonać testy poznawcze w celach diagnostycznych, w tym Test Zegara i  Mini Mental State Examination (MMSE),

9. cierpisz po stracie bliskiej osoby lub zakończonym związku,

10. odczuwasz psychologiczną trudność, którą chcesz się podzielić z profesjonalistą

Psycholog Poznań Anna Jerzak - usługi psychologiczne

Zrób pierwszy krok, zadbaj o swoje zdrowie psychiczne i odwiedź wykwalifikowanego specjalistę psychoterapii.

Pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim, ja tylko Ci towarzyszę w tej drodze.
 

Zapraszam na konsultację!

Psycholog Poznań Anna Jerzak - usługi psychologiczne

kom. 506 349 631