POZNAJMY SIĘ


Nazywam się Anna Jerzak jestem psycholożką i psychoterapeutką integratywną. Prowadzę swoją indywidualną praktykę na terenie Poznania oraz online, psychoedukuję, piszę artykuły, a także z chęcią wspieram psychologiczne inicjatywy w postaci warsztatów i szkoleń.

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, a także posiadam tytuł magistra nauk społecznych o spec. komunikacja społeczna. Ukończyłam również studia licencjackie na kierunku zarządzanie i marketing (spec. Reklama i PR). Jednak szczególne miejsce w moim sercu należy do dyplomu 4,5-letniej szkoły psychoterapii pod przewodnictwem profesora Andrzeja Cechnickiego, atestowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, którego również jestem członkiem.

Z tego naukowego miksu zrodziło się moje zamiłowanie do świadomego kształtowania rzeczywistości i tego co mnie otacza, a także indywidualnej pracy psychoterapeutycznej z Pacjentami oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z osobami, które tak jak ja kochają psychologię i psychoterapię.

W mojej praktyce integruję podejścia, szczególnie podejście psychodynamiczne, systemowe oraz poznawczo-behawioralne 3. fali, oparte na terapii schematów, według Jeffreya Younga.

W celu wzbogacenia swojego doświadczenia akademickiego i zawodowego biorę udział w kursach i szkoleniach, dotyczących różnych aspektów pomagania psychologicznego.

Interesuje mnie szeroko pojęta tematyka body image – od zdrowego podejścia do własnego ciała i wizerunku – do dysfunkcjonalnych przekonań, które prowadzą do ekspresji zaburzonych myśli, emocji oraz zachowań.

Główną ideą wirtualnej odsłony PSYCHONOMII ma być dzielenie się naukową wiedzą i doświadczeniem “wprost z gabinetu psychoterapeutycznego”. Nie znajdziecie tu jednak gotowych porad jak żyć, czy manipulować drugą osobą. To miejsce gdzie dzielę się z Wami naukowymi teoriami z zakresu psychologii, neurobiologii, a także fizjologii. Jeśli uda mi się kogoś zainspirować i zachęcić do działania oraz pozytywnych zmian, uznam to za swój ogromny sukces.

PSYCHONOMIA w realnym świecie to miejsce, w którym jest czas na indywidualną terapię psychologiczną. Jeśli interesuje Cię indywidualne spotkanie z psychologiem/psychoterapeutą i jesteś z Poznania albo jego okolic, zapraszam do bezpośredniego kontaktu i odwiedzenia mojego gabinetu przy ulicy Inflanckiej 11 w Poznaniu.  Umów się na wizytę, korzystając z mojego profilu na platformie Znany Lekarz.

W swojej praktyce kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa i z poszanowaniem potrzeb i ograniczeń Klientów.

Jestem otwarta na Was, wasz sposób myślenia i bycia. Moim marzeniem i wyznaczonym celem działania jest pobudzanie waszej wyobraźni i rozbudzanie chęci do zmiany, pobudzania waszego samorozwoju oraz pomoc w odnalezieniu motywacji do zmian opartych na zdrowym myśleniu i działaniu.

Mam nadzieję, że będziecie mi towarzyszyć w tej podróży. To ruszajmy…

Psychonomia - usługi psychologiczne Anna Jerzak Poznań