Jaką moc da Ci garnitur szyty na miarę?!


Nie tylko kobiety mogą kształtować swój wizerunek za pomocą elementów swojej garderoby. Także mężczyźni mogą wykorzystywać wpływ noszonych ubrań na daną, pożądaną opinię u odbiorców.

Panowie, jeśli chcecie wiedzieć: Jaką moc da Ci garnitur szyty na miarę?!, to szykujcie portfele, jeśli chcecie zyskać w oczach innych i udajcie się do najlepszego krawca w mieście po idealny garnitur szyty na miarę. A sieciówki niech się nie obrażają na badania wrednych psychologów 🙂

Według badań angielskich psychologów (patrz Karen Pine), mężczyzna noszący garnitur szyty na miarę, jest postrzegany jako bardziej pewny siebie i godny zaufania, niż ten ubrany w łatwo dostępny garnitur z popularnych sieci handlowych. Jest to kolejny dowód na dużą moc spersonalizowanych atrybutów, które kształtują wrażenie wywierane na innych.

Jaką moc da Ci garnitur szyty na miarę?!


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog, psychoterapeuta oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi w nurcie integrującym podejście psychodynamiczne, systemowe oraz poznawczo – behawioralne. Jest twórcą autorskiego bloga, gdzie dzieli się recenzjami książek oraz ciekawostkami, dotyczącymi psychoterapii oraz psychologii, opartymi na rzetelnych badaniach profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.