12 lutego 2024

„Dopamina i sernik” – psychologiczne fakty ze szczyptą humoru

Nie wiem jak Wy, ale ja czasami mam ochotę sięgnąć po coś lżejszego niż stricte profesjonalny podręcznik do psychologii czy psychoterapii. Ważne, żeby to było nadal na wysokim poziomie. Niestety zdarzają się wtedy niewypały, o czym nie można powiedzieć, gdy sięgniemy po książkę Manfreda Spitzera od Wydawnictwa PWN.

Jeśli macie ochotę na porcję „smacznych” kąsków ze świata psychologii, podanych w lekki, strawny i przyprawiony humorem sposób, bez wątpienia „Dopamina i sernik” trafi w wasz gust.

Dowiecie się m.in. tego, czy gry video i agresja idą w parze, a także, czy wpływają na kompetencje i oceny szkolne, a może na relacje z rówieśnikami i rodzicami?
Czy dodanie litu do wody jest w stanie regulować nasz nastrój w domowym zaciszu? A może cukier jest trafnym wróżbitą przyszłości? Jak to jest z hormonami ślubnymi i czy można wykonać test genetyczny na wierność? Chcesz wiedzieć dlaczego ekologiczne zakupy = egoizm konsumentów oraz jaka jest recepta na szczęście?

Uff, to tylko fragment ciekawostek, które znajdziecie w formie papierowej lub ebooka.
A ja chętnie wysłuchałabym ją w formie audiobooka, czytanego przez Filipa Kosiora.

____
Dla wszystkich z Was, którzy chcą wzbogacić swoją biblioteczkę o psychologiczne pozycje od PWN, podaję specjalny kod zniżkowy na 28% rabatu: okPWN28L

Półkę o psychologii (dla specjalistów i laików, zainteresowanych tą dziedziną) znajdziecie tutaj:
https://bit.ly/3MsJmXT

Promocja nie dotyczy e-booków, audiobooków, outletu i pakietów
książek. Rabaty się nie sumują, ale można zyskać np. dodatkowe 3% do już obniżonej o 25% ceny. Promocja obowiązuje do 30.04.2024, więc ze spokojem można sukcesywnie zwiększać swoją kolekcję i to w bardzo atrakcyjnych cenach.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *