Psychoterapia Online

Chcesz kontynuować psychoterapię, a nie możesz dotrzeć do gabinetu? Skorzystaj z konsultacji online!

W obecnym czasie, zgodnie z rekomendacją Towarzystwa Psychiatrycznego, którego jestem członkiem, udostępniam Pacjentom możliwość konsultacji online, szczególnie w ramach kontynuowania dotychczasowych procesów terapeutycznych. Jeśli zechcecie być ze mną w tym nowym doświadczeniu, to polecam zapoznać się z następującymi krokami, jak przygotować się do konsultacji.

Spotkanie odbędzie się przez komunikator Skype (możliwe, że będziesz musiał/-a wgrać aplikację na swój komputer). Postaraj się wybrać godzinę i miejsce, które zapewnią Ci intymność spotkania i włącz komunikator na komputerze na kilka minut przed planowaną konsultacją. Postaraj się ubrać tak, jakby wizyta odbywała się w gabinecie (ma to większe znaczenie dla naszego samopoczucia niż mogłoby się wydawać).

Aby uregulować należność za konsultację, postaraj się „zainstalować” na swoim telefonie aplikację BLIK (dostępna przez aplikację mobilną Twojego banku). Umożliwi ona uregulowanie płatności za sesję na mój numer telefonu. W wybranych przypadkach możliwa jest płatność przelewem – poinformuj mnie o tym fakcie przed planowanym spotkaniem, w celu udostępnienia numeru konta do przelewu.

Jeśli jesteś zdecydowana/-y skorzystaj z poniższych kroków i do zobaczenia w „gabinecie” 😉.

👉Umów się na wizytę (w tym celu skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze mną pod numerem 506 349 631 lub z mojego kalendarza na Znanym Lekarzu: https://www.znanylekarz.pl/…/psycholog-psychoterapeu…/poznan).
👉Poinformuj mnie, że chcesz odbyć konsultację online (przez wiadomość na Znanym Lekarzu lub bezpośrednio sms-em).
👉Przed planowaną wizytą wyślę do Ciebie link do bezpośredniego kontaktu ze mną na Skypie.
👉Na kilka minut przed wizytą wybierz ustronne miejsce, które zapewni Ci komfort rozmowy i włącz aplikację Skype.
👉Postaraj się wcześniej przetestować aplikację, w tym ustawienie monitora (abym mogła Cię dobrze widzieć) oraz mikrofonu i głośników. Aby zminimalizować przeszkadzające dźwięki możesz korzystać ze słuchawek (ja także je preferuję).
👉Czekaj na połączenie przychodzące ode mnie, odbierz rozmowę (zielona słuchawka), włącz kamerę i zaczynamy spotkanie.
👉Konsultacja trwa 50 minut. Odmierzanie czasu ułatwia zegar w lewym, górnym rogu aplikacji.
👉Przed rozłączeniem się, wykonaj płatność za konsultację, korzystając z aplikacji BLIK, która powinna być dostępna przez aplikację mobilną Twojego banku, na numer telefonu: 506 349 631, wpisując w treść przelewu: opłata za konsultację psychologiczną*.

*w niektórych przypadkach, po wcześniejszych ustaleniach, możliwa będzie płatność przelewem na konto.

annajerzak