„Chcę być mamą, chcę być tatą”, czyli nowy portal dla przyszłych rodziców www.Zaplodnieni.pl.


Dla wszystkich, którzy chcą się dobrze przygotować do ciąży oraz posiadania dziecka (zarówno przyszłych mam jak i tatusiów) powstał portal Zaplodnieni.pl.

„Chcę być mamą, chcę być tatą”, czyli nowy portal dla przyszłych rodziców www.Zaplodnieni.pl.

Jest on tworzony przez ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin, od dietetyki przez medycynę i psychologię, a także przez doświadczone pary, którzy wspólnie pragną przekazać wiedzę, jak zdrowo i skutecznie osiągnąć wymarzony cel, związany z posiadaniem dziecka. Na portalu znajdziecie fachową wiedzę i najnowsze informacje dotyczące zdrowia, stylu życia i płodności. Mam przyjemność współtworzyć treści dostępne na portalu z perspektywy psychologicznej. Już dziś znajdziecie tam wskazówki, dotyczące poprawy jakości związku wraz z praktycznymi przykładami: http://zaplodnieni.pl/eksperci/Anna-Jerzak.

„Chcę być mamą, chcę być tatą”, czyli nowy portal dla przyszłych rodziców www.Zaplodnieni.pl.

Zapraszam wszystkich, którzy przygotowują się i czekają na szczęśliwe poczęcie własnego maluszka, a także tych, którzy mają takie plany dopiero w przyszłości. Chętnie poznam także wasze zdanie odnośnie oczekiwanych treści psychologicznych, które najbardziej was interesują w tym temacie.

zaplodnieni_logo_png

 

Z pozdrowieniami
Wasza Psychonomia


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog, psychoterapeuta oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi w nurcie integrującym podejście psychodynamiczne, systemowe oraz poznawczo – behawioralne. Jest twórcą autorskiego bloga, gdzie dzieli się recenzjami książek oraz ciekawostkami, dotyczącymi psychoterapii oraz psychologii, opartymi na rzetelnych badaniach profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *