„Chcę być mamą, chcę być tatą”, czyli nowy portal dla przyszłych rodziców www.Zaplodnieni.pl.


Dla wszystkich, którzy chcą się dobrze przygotować do ciąży oraz posiadania dziecka (zarówno przyszłych mam jak i tatusiów) powstał portal Zaplodnieni.pl.

„Chcę być mamą, chcę być tatą”, czyli nowy portal dla przyszłych rodziców www.Zaplodnieni.pl.

Jest on tworzony przez ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin, od dietetyki przez medycynę i psychologię, a także przez doświadczone pary, którzy wspólnie pragną przekazać wiedzę, jak zdrowo i skutecznie osiągnąć wymarzony cel, związany z posiadaniem dziecka. Na portalu znajdziecie fachową wiedzę i najnowsze informacje dotyczące zdrowia, stylu życia i płodności. Mam przyjemność współtworzyć treści dostępne na portalu z perspektywy psychologicznej. Już dziś znajdziecie tam wskazówki, dotyczące poprawy jakości związku wraz z praktycznymi przykładami: http://zaplodnieni.pl/eksperci/Anna-Jerzak.

„Chcę być mamą, chcę być tatą”, czyli nowy portal dla przyszłych rodziców www.Zaplodnieni.pl.

Zapraszam wszystkich, którzy przygotowują się i czekają na szczęśliwe poczęcie własnego maluszka, a także tych, którzy mają takie plany dopiero w przyszłości. Chętnie poznam także wasze zdanie odnośnie oczekiwanych treści psychologicznych, które najbardziej was interesują w tym temacie.

zaplodnieni_logo_png

 

Z pozdrowieniami
Wasza Psychonomia


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog, psychoterapeuta oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi w nurcie integrującym podejście psychodynamiczne, systemowe oraz poznawczo – behawioralne. Jest twórcą autorskiego bloga, gdzie dzieli się recenzjami książek oraz ciekawostkami, dotyczącymi psychoterapii oraz psychologii, opartymi na rzetelnych badaniach profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *