Wygraj jedną z dwóch książek: „Potęga KIEDY. Żyj w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem” 4


… i zacznij podejmować właściwe decyzje we właściwym czasie.

Poświąteczny czas jest jednym z najtrudniejszych, za nami Święta, a lata jeszcze nie widać. Z drugiej strony w wielu z nas odzywa się presja postanowień noworocznych, dotyczących tego co i kiedy zamierzamy zrealizować. Oczywiście również wielu z nas porzuca zamierzenia z kolejnym poniedziałkiem, ale niech tym razem, nie tylko w realizacji postanowień noworocznych, z pomocą przyjdzie Wam książka, którą możecie wygrać w dzisiejszym konkursie.

Potęga KIEDY. Żyj w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem” to książka, dzięki której dowiecie się m.in. tego, o której organizować burzę mózgu, aby nie była burzą w mózgu? Czy najlepszy czas na prośbę o podwyżkę zależy od faz Księżyca? Seks tylko przed snem, a fitness o poranku? I o której trzeba iść spać, żeby w końcu się wyspać? Okazuje się, że na te pytania odpowie ci twój zegar biologiczny.

Jeśli do tej pory myślałeś, że jesteś „skowronkiem” lub „sową”, bo lepiej funkcjonujesz rano lub wręcz przeciwnie, nic nie stoi na twojej przeszkodzie w godzinach wieczornych, to powinieneś poszerzyć swoją wiedzę o nową typologię chronotypów.

Innymi słowy, jeśli chcesz poznać jakim typem jesteś (delfinem, lwem, niedźwiedziem, a może wilkiem?) to zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest jedna z dwóch książek doktora Michaela Breusa: „Potęga KIEDY. Żyj w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem”.

Ta książka całkowicie zmieni twój sposób myślenia. Wiedza o twoim naturalnym zegarze biologicznym sprawi, że poznasz swój idealny moment. Na regenerujący sen, udany trening, kreatywne myślenie, a nawet podwyżkę i seks… Wystarczą drobne zmiany w planie dnia, by w pełni uwolnić swój potencjał.

Nie musisz zmieniać tego, CO i JAK robić. Kluczem do sukcesu jest KIEDY.
Ta książka sprawi, że odnajdziesz swój własny rytm.

 

Michael Breus Potęga KIEDY. Żyj w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem

O autorze słów kilka.

Doktor Michael Breus jest chronobiologiem i psychologiem klinicznym. Dzięki codziennej pracy z pacjentami stworzył przełomową teorię chronotypów. Jest autorem zaskakująco prostego i skutecznego programu, który prowadzi do synchronizacji rytmu życia z wewnętrznym zegarem biologicznym.

 

Co zrobić, aby wygrać?

Wystarczy, że odpowiesz (w postaci komentarza, zdjęcia, filmu – technika jednym słowem dowolna) na pytanie pod tym wpisem lub pod postem na Facebooku:

Dlaczego właśnie do mnie powinna trafić książka: „Potęga KIEDY. Żyj w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem”?

(UWAGA: Niecenzuralne treści ze względu na takt i dobre wychowanie będą usuwane)

Na Wasze odpowiedzi czekam do poniedziałku 15 stycznia 2018, do godziny 12:00.

Po tym czasie wybiorę dwie najciekawsze odpowiedzi, których autorzy staną się bogatsi o kolejną pozycję w swojej biblioteczce.

Nie ma na co czekać, nadszedł czas na rozwinięcie swojego wewnętrznego potencjału,  pod okiem światowej sławy specjalisty psychologa Michaela Breusa.

REGULAMIN KONKURSU_Potęga KIEDY

Życzę powodzenia!
Wasza Psychonomia

 

WYNIKI KONKURSU

Kochani!

Bardzo Wam dziękuję za tak liczny udział w konkursie książkowym, zarówno na Facebooku, jak i na stronie www.psychonomia.pl oraz nadesłane wypowiedzi. Niektóre z nich były zwięzłe i konkretne. Inne niczym krótkie opowiadania. Wszystkie jednak wartościowe i dotykające tematu mijającego czasu i zarządzania nim zgodnie z naturą.

Niestety mam do przekazania tylko 2 egzemplarze książki i dlatego wybór był dla mnie bardzo trudny, bowiem wasza kreatywność w udzielanych odpowiedziach sięgnęła szczytu i tak mnie zaskoczyła, że najchętniej obdarowałabym wszystkich uczestników, którzy wzięli udział w zabawie. Niestety nie mam takich możliwości 🙁

Zapraszam więc na ogłoszenie wyników.

Tym razem chciałabym szczególnie pogratulować Pani Krystyna Klekowicka, która ujęła mnie swoją troską o pacjentów z hospicjum oraz Pani Kamila Bauer-Matczak, która wykazała się błyskotliwą odpowiedzią, uzupełnioną o ciekawą formę graficzną.

Na adres: annajerzak@psychonomia.pl lub w wiadomości na Facebooku wyślijcie mi proszę swoje dane do przesyłki i oczekujcie na książkę. Jeśli drogie Panie będziecie miały ochotę, zróbcie sobie zdjęcie z książką bądź podzielcie się z nami subiektywną recenzją.

Pozostałym osobom bardzo dziękuję za nadesłane odpowiedzi i zapraszam do kolejnych konkursów, które będę pojawiać się na Facebooku i stronie Psychonomii.


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje w nurcie poznawczo – behawioralnym z pacjentami m.in. starającymi się o powiększenie rodziny i mającymi problemy w związku. Jest twórcą autorskich warsztatów o poznawczych metodach walki z negatywnymi myślami i psychologii mody, opartej na rzetelnych badaniach zagranicznych profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 komentarzy do “Wygraj jedną z dwóch książek: „Potęga KIEDY. Żyj w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem”

 • Ewa Basiejko

  Poszukuję własnej drogi,która pozwoli mi odkryć moje i tylko moje „Ja”.
  Drogi , która odpowie na moje pytania, które mnie dręczą każdego dnia.
  Czy jestem barankiem, w którym budzi się lew ? Czy może ptakiem, który boi się wzbić zbyt wysoko ponad przeciętność? I który, choć nie jest gołębiem, ma zbyt gołębie serce?
  Skąd nagle wzbiera się w mojej głowie natłok niechcianych myśli? I co zrobić, by odpłynęły tak szybko, jak się pojawiły? Jestem przekonana, że ta książka uporządkuje cały ten mój wewnętrzny galimatias.

 • Paulina

  Dlaczego ja? Kiedyś nie odpowiedziałabym na to pytanie, bo po prostu tego nie wiedziałam. Bałam się określać jakiekolwiek swoje pozytywne cechy i skojarzenia związane z moją osobą. Od nowego roku (kilka tygodni wstecz) stało się coś co uważam za przełom. Potęgowało we mnie, aż udałam się na wizytę u psychologa. W końcu. Powoli odnajduję siebie, wiem jaka jestem, co powinnam w sobie zmienić i nad czym pracować. Potęga Kiedy to idealna książka dla mnie, dlaczego? Bo na tym etapie na którym jestem, zadaję sobie bardzo dużo pytań odnośnie siebie, swoich przekonań, zwyczajów… Chciałabym w końcu sama wiedzieć jak rozumieć swój organizm, a nie słuchać innych (tych toksycznych, którzy wiedzą lepiej).

 • Alter ego

  Współczesny świat jest tworem, w którym człowiek jako istota ludzka coraz bardziej oddala się od wszystkiego co autentyczne i naturalne, na rzecz sztucznie tworzonej technologicznej rzeczywistości. W konsekwencji traci również odpowiedni kontakt z własnym wnętrzem, czując brak odpowiedniej synchronizacji między najistotniejszymi płaszczyznami swego życia. Taki stan rzeczy prowadzi do niewłaściwych wyborów, które przekładają się na niezadowalającą jakość jego egzystencji. Nawet kiedy zda sobie z tego sprawę, niekoniecznie wie, jak odpowiednio temu zaradzić? Zadanie, które przed nim stoi wymaga świadomej podróży w głąb siebie dzięki odpowiedniemu narzędziu, jakim może być… na przykład książka pt. „Potęga KIEDY. Żyj w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem”. To swoisty klucz do drzwi komnaty z napisem ” Pozytywna zmiana”, który posiadasz Ty… A człowiekiem z opisu jestem ja… Stoję u tych wrót zmęczony, zziębnięty i głodny (wiedzy), ale nadal pełny nadziei, że z uśmiechem na twarzy nadejdziesz i je otworzysz…

 • Michalina

  Moje życie to dla mnie zagadka… Mam 28 lat, 10 letnią córkę.. pragnę być dla niej dobrym przykładem a ciągle żyje ze świadomością że nie jestem. Mimo, że wcześnie zostałam matką.. wiele osób mogłoby mi pozazdrościć życia, mnie ciągle ono nie satysfakcjonuje… osiągam zamierzone cele które wydają mi się przełomowe a w ramach ich osiągnięcia stają się małoistotne i bezwartościowe. Chcę zrozumieć siebie i żyć w zgodzie z własnym Ja a nie tracić energię na zbędne rzeczy. Książka „Potęga KIEDY. Żyj w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem” pomoże mi żyć w zgodzie ze sobą.