WŁASNY „TORT CECH” – ćwiczenie psychonomiczne nr 1


Pierwszym z opublikowanych ćwiczeń psychonomicznych jest WŁASNY „TORT CECH”. Mimo iż nazwa brzmi niewinnie i „smakowicie” jest ono ważne do dalszych rozważań, dotyczących własnej samoanalizy i wewnętrznego rozwoju.

Gdy skończysz poniższe ćwiczenie, spójrz na rysunek (integralna część zadania), przyjrzyj mu się uważnie i zapamiętaj: nie jesteś jedną cechą, lecz składasz się z wielu różnych przymiotów, i to one, jako całość, tworzą Ciebie!

Zwróć ponadto uwagę, jak wiele masz sobie i innym do zaoferowania. Nie jesteś tylko swoją nielubianą częścią.

Wystarczy ściągnąć plik i go wydrukować, a następnie sumiennie wypełnić krok po kroku dane zadanie. W pliku znajdziesz dokładną instrukcję postępowania, jak wypełnić dane ćwiczenie.

Powodzenia

Wasza Psychonomia

pdf do ściągnięcia>> STWÓRZ WŁASNY TORT CECH

 


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog, psychoterapeuta oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi w nurcie integrującym podejście psychodynamiczne, systemowe oraz poznawczo – behawioralne. Jest twórcą autorskiego bloga, gdzie dzieli się recenzjami książek oraz ciekawostkami, dotyczącymi psychoterapii oraz psychologii, opartymi na rzetelnych badaniach profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *