USŁYSZ TO, CO MYŚLISZ I MÓWISZ O SOBIE.


Wykonanie poniższego ćwiczenia pozwoli Ci poszerzyć wiedzę na swój temat, do której nie miałeś/aś dotąd dostępu poprzez brak czasu, przez niechęć czy strach do poświęcenia sobie uwagi i dowiedzenia się rzeczy, które nie zawsze są komfortowe dla nas samych.

Postaraj się zebrać wszystkie myśli na swój temat, a także to, co mówisz o sobie innym oraz wsłuchaj się w to, co inni mówią o Tobie. Zapisz je wszystkie poniżej w odpowiednim miejscu, oceniając czy dana myśl należy do Twojego Ja idealnego, realnego, powinnościowego czy odzwierciedlonego.

Wsłuchaj się w siebie już dziś i do dzieła!

Wystarczy ściągnąć plik i go wydrukować, a następnie sumiennie wypełnić krok po kroku dane zadanie. W pliku znajdziesz dokładną instrukcję postępowania, jak wypełnić dane ćwiczenie.

Powodzenia!

Wasza Psychonomia

plik do ściągnięcia>> USŁYSZ TO, CO MYŚLISZ I MÓWISZ O SOBIE


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog, psychoterapeuta oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi w nurcie integrującym podejście psychodynamiczne, systemowe oraz poznawczo – behawioralne. Jest twórcą autorskiego bloga, gdzie dzieli się recenzjami książek oraz ciekawostkami, dotyczącymi psychoterapii oraz psychologii, opartymi na rzetelnych badaniach profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *