USŁYSZ TO, CO MYŚLISZ I MÓWISZ O SOBIE.


Wykonanie poniższego ćwiczenia pozwoli Ci poszerzyć wiedzę na swój temat, do której nie miałeś/aś dotąd dostępu poprzez brak czasu, przez niechęć czy strach do poświęcenia sobie uwagi i dowiedzenia się rzeczy, które nie zawsze są komfortowe dla nas samych.

Postaraj się zebrać wszystkie myśli na swój temat, a także to, co mówisz o sobie innym oraz wsłuchaj się w to, co inni mówią o Tobie. Zapisz je wszystkie poniżej w odpowiednim miejscu, oceniając czy dana myśl należy do Twojego Ja idealnego, realnego, powinnościowego czy odzwierciedlonego.

Wsłuchaj się w siebie już dziś i do dzieła!

Wystarczy ściągnąć plik i go wydrukować, a następnie sumiennie wypełnić krok po kroku dane zadanie. W pliku znajdziesz dokładną instrukcję postępowania, jak wypełnić dane ćwiczenie.

Powodzenia!

Wasza Psychonomia

plik do ściągnięcia>> USŁYSZ TO, CO MYŚLISZ I MÓWISZ O SOBIE


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje w nurcie poznawczo – behawioralnym z pacjentami m.in. starającymi się o powiększenie rodziny i mającymi problemy w związku. Jest twórcą autorskich warsztatów o poznawczych metodach walki z negatywnymi myślami i psychologii mody, opartej na rzetelnych badaniach zagranicznych profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *