PSYCHOLOG ON-LINE


Psycholog on-line – dla kogo?

Jeśli czujesz, że aktualnie borykasz się z problemami, które wywołują u Ciebie psychologiczne cierpienie, a Ty przestałeś sobie z nimi radzić, warto rozważyć wizytę u psychologa. Pomoże Ci on dokonać wgląd w siebie, razem z Tobą zidentyfikuje genezę problemów oraz pomoże znaleźć drogę do ich rozwiązania (pamiętaj jednak, że największym specjalistą jesteś Ty sam i to Ty decydujesz, co przyjmiesz z tej pomocy, a co odrzucisz).

Porady psychologiczne skierowane są m.in. do osób doświadczających kryzysu życiowego, mających problem z nastrojem, kłopoty w radzeniu sobie ze stresem, czy też w podejmowaniu decyzji, albo zmagają się z uzależnieniem, odczuwają chroniczną nieśmiałość, a także doświadczają innego rodzaju dyskomfortu psychicznego, skojarzonego z cierpieniem.

Zalety poradnictwa on-line

Dużą zaletą poradnictwa on-line jest fakt, że nie musisz wychodzić z domu, ani ujawniać swojej tożsamości, aby rozwiązać swoje problemy o naturze psychologicznej. Możesz mi je powierzyć z wykorzystaniem wiadomości mailowej.

To bardzo praktyczna forma kontaktu, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu i okolicach, więc nasze bezpośrednie spotkanie okazuje się problematyczne.

Zapraszam do skorzystania z moich porad psychologicznych z wykorzystaniem drogi mailowej:

annajerzak(at)psychonomia.pl

Porada psychologiczna w odpowiedzi na Twojego maila to inwestycja w wysokości 50 zł.

Wyczerpująca odpowiedź znajdzie się na twojej skrzynce mailowej w ciągu 48h od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto bankowe (aby uzyskać dane do przelewu, proszę o informację mailową).

Psycholog on-line Anna Jerzak

Jak napisać pierwszego maila?

Aby nasz pierwszy kontakt był efektywny, pamiętaj żeby w mailu jak najdokładniej opisać swój problem, który wywołuje dyskomfort emocjonalny i cierpienie. Postaraj się przekazać jak najwięcej informacji na temat towarzyszących Ci myśli, emocji i zachowań, związanych z opisywaną sytuacją.

W zależności od problemu z jakim się do mnie zwrócisz nasza współpraca może się ograniczyć do jednego maila lub do regularnej korespondencji. Dowiesz się tego podczas pierwszej wymiany maili i sam zdecydujesz jak ma wyglądać nasz dalszy kontakt.

Jeżeli z jakichś powodów nie będę w stanie Ci pomóc, postaram się znaleźć specjalistę, który się tego podejmie, a także zasugeruję najlepsze dla Ciebie rozwiązanie, dręczących Cię problemów.

Etyka i zachowanie tajemnicy zawodowej

Pamiętaj, że wszystkie informacje, które mi przekażesz są poufne, a wykonywany przeze mnie zawód jest zawodem odpowiedzialności społecznej, podlegającym ostrym regulacjom etycznym.

 

 

Zapraszam do kontaktu i napisania maila!

annajerzak