Pokochaj siebie i zaopiekuj się sobą już dziś!


Dzisiaj specjalny ukłon w stronę czytelniczek Psychonomii, które zachęcamy do samorozwoju i odwiedzenia specjalnej konferencji w ramach Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron. Wyjątkowa konferencja dla kobiet, odbędzie się już 18 października 2014 roku w Warszawie.

Konferencja jest przeznaczona nie tylko dla mieszkanek stolicy, ale każdej kobiety, która pragnie uwierzyć w siebie i swój wewnętrzny potencjał.

Jeśli chcesz odkryć jak troszczyć się o własne ciało, zdrowie i seksualność oraz poznać zasady budowania zdrowych, pełnych ciepła i bliskości relacji, nie tylko między Tobą i partnerem, ale także twoimi dziećmi, a także odnaleźć równowagę pomiędzy pracą a codziennym życiem, skorzystaj ze specjalnego zaproszenia na konferencję „Przewodnik Kobiety Dorosłej. 6 kroków do szczęścia i spełnienia”.

Pokochaj siebie i zaopiekuj się sobą już dziś!

Organizator konferencji – Dojrzewalnia Róż i Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron zapraszają na 6 inspirujących wykładów wybitnych specjalistów o tym, jak być szczęśliwą i spełnioną na różnych etapach życia i w najważniejszych dla siebie sferach.
Oprócz wykładu, będzie można wziąć udział w warsztacie coachingowym, a także zaznaczyć swoją obecność i zdanie w panelu dyskusyjnym. Część integracyjna to przyjemne dla ciała i duszy zdrowe, wspólne śniadanie.

Warto się przyjrzeć szczegółom programu i pospieszyć się z decyzją o udziale, bowiem ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji pod linkiem:

http://www.dojrzewalnia.pl/dojrzewalnia_roz/progressteron/warszawa/konferencja.html

Polecamy!

A już na wiosnę kolejna edycja wyjątkowych warsztatów dla kobiet w ramach Festiwalu PROGRESSteron w stolicy Wielkopolski.

annajerzak

 

 


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog, psychoterapeuta oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi w nurcie integrującym podejście psychodynamiczne, systemowe oraz poznawczo – behawioralne. Jest twórcą autorskiego bloga, gdzie dzieli się recenzjami książek oraz ciekawostkami, dotyczącymi psychoterapii oraz psychologii, opartymi na rzetelnych badaniach profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *