Pokochaj siebie i zaopiekuj się sobą już dziś!


Dzisiaj specjalny ukłon w stronę czytelniczek Psychonomii, które zachęcamy do samorozwoju i odwiedzenia specjalnej konferencji w ramach Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron. Wyjątkowa konferencja dla kobiet, odbędzie się już 18 października 2014 roku w Warszawie.

Konferencja jest przeznaczona nie tylko dla mieszkanek stolicy, ale każdej kobiety, która pragnie uwierzyć w siebie i swój wewnętrzny potencjał.

Jeśli chcesz odkryć jak troszczyć się o własne ciało, zdrowie i seksualność oraz poznać zasady budowania zdrowych, pełnych ciepła i bliskości relacji, nie tylko między Tobą i partnerem, ale także twoimi dziećmi, a także odnaleźć równowagę pomiędzy pracą a codziennym życiem, skorzystaj ze specjalnego zaproszenia na konferencję „Przewodnik Kobiety Dorosłej. 6 kroków do szczęścia i spełnienia”.

Pokochaj siebie i zaopiekuj się sobą już dziś!

Organizator konferencji – Dojrzewalnia Róż i Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron zapraszają na 6 inspirujących wykładów wybitnych specjalistów o tym, jak być szczęśliwą i spełnioną na różnych etapach życia i w najważniejszych dla siebie sferach.
Oprócz wykładu, będzie można wziąć udział w warsztacie coachingowym, a także zaznaczyć swoją obecność i zdanie w panelu dyskusyjnym. Część integracyjna to przyjemne dla ciała i duszy zdrowe, wspólne śniadanie.

Warto się przyjrzeć szczegółom programu i pospieszyć się z decyzją o udziale, bowiem ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji pod linkiem:

http://www.dojrzewalnia.pl/dojrzewalnia_roz/progressteron/warszawa/konferencja.html

Polecamy!

A już na wiosnę kolejna edycja wyjątkowych warsztatów dla kobiet w ramach Festiwalu PROGRESSteron w stolicy Wielkopolski.

annajerzak

 

 


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog, psychoterapeuta oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi w nurcie integrującym podejście psychodynamiczne, systemowe oraz poznawczo – behawioralne. Jest twórcą autorskiego bloga, gdzie dzieli się recenzjami książek oraz ciekawostkami, dotyczącymi psychoterapii oraz psychologii, opartymi na rzetelnych badaniach profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *