Myśl zdrowo i kształtuj swoją codzienność czyli racjonalna terapia zachowania w praktyce.


Często na przeszkodzie do realizacji naszych codziennych planów i zamierzeń stoją przeszkody, które rodzą się w naszych głowach. Jeśli chcecie wiedzieć skąd się biorą i jak z nimi walczyć, wykorzystując poznawcze metody terapeutyczne, zapraszam do zapoznania się z tematyką pierwszego psychonomicznego szkolenia „Myśl zdrowo i kształtuj swoją codzienność czyli racjonalna terapia zachowania w praktyce”, na którym poznacie następujące treści:

  1. Fakt i prawda – czym się różnią i jakie ma to znaczenie dla naszego samopoczucia?
  2. ABCD emocji – czyli jakie związki zachodzą między naszymi myślami, emocjami i zachowaniem oraz oddziałującymi na nas wyzwalaczami.
  3. Emocje, uczucia i nastrój emocjonalny.
  4. Postawy i przekonania, które nami kierują.
  5. Jak dobrze funkcjonować czyli pięć zasad zdrowego myślenia (5 ZZM).
  6. Dysonans poznawczy – skąd się bierze i w czym nam przeszkadza?
  7. Racjonalna samoanaliza (RSA) – jak skutecznie przeformułować niezdrowe sposoby myślenia i zachowania.
  8. Wskazówki do pracy z formularzem RSA.
  9. Ćwiczenia – czyli praca na własnym doświadczeniu.

W trakcie warsztatu otrzymacie własne zeszyty ćwiczeń. Specjalnie przygotowany skrypt oraz zeszyt ćwiczeń ma za zadanie wyrobić w Was nawyk pracy nad własnym sposobem funkcjonowania i ukierunkować go w stronę zdrowych nawyków i zachowań.
Wszystkie spotkania warsztatowe przewidują pracę w parach i większej grupie, dodatkowo możecie liczyć na indywidualne konsultacje ze mną, jeśli natraficie na problematyczne treści.
Ze względu na podejmowaną tematykę na każdym szkoleniu i warsztacie podstawową zasadą uczestnictwa jest szacunek do pozostałych kursantów i szanowanie powierzonych nam na szkoleniu treści.
Spotkania będą odbywały się w niewielkich grupach, aby możliwa była aktywna praca każdego z uczestników oraz wykonywanie ćwiczeń w jak najbardziej sprzyjających warunkach psycho-fizycznych.

Wysokość inwestycji za udział w warsztacie to 120 zł.

Warsztat odbędzie się 17.10.2015r., w godzinach 11:00-14:00, na terenie:

CoWalski Aleja Inspiracji
Sołacz, Al. Wielkopolska 29/6
60-603 Poznań

Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres: annajerzak@psychonomia.pl.

Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest opłacony udział, maksymalnie na 5 dni przed planowaną datą spotkania. Brak wpłaty zwalnia miejsce dla uczestników z listy rezerwowej.
Jeśli macie pytania i wątpliwości, czy dane szkolenie jest dla Was, piszcie bezpośrednio, a postaram się rozwiać wasze wątpliwości.

Chcesz być na bieżąco z informacjami dotyczącymi warsztatu, dopisz się do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/943130475724973/

Regulamin warsztatów psychonomicznych

 

Wasza

Psychonomia

 


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog, psychoterapeuta oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi w nurcie integrującym podejście psychodynamiczne, systemowe oraz poznawczo – behawioralne. Jest twórcą autorskiego bloga, gdzie dzieli się recenzjami książek oraz ciekawostkami, dotyczącymi psychoterapii oraz psychologii, opartymi na rzetelnych badaniach profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *