Myśl zdrowo i kształtuj swoją codzienność czyli racjonalna terapia zachowania w praktyce.


Często na przeszkodzie do realizacji naszych codziennych planów i zamierzeń stoją przeszkody, które rodzą się w naszych głowach. Jeśli chcecie wiedzieć skąd się biorą i jak z nimi walczyć, wykorzystując poznawcze metody terapeutyczne, zapraszam do zapoznania się z tematyką pierwszego psychonomicznego szkolenia „Myśl zdrowo i kształtuj swoją codzienność czyli racjonalna terapia zachowania w praktyce”, na którym poznacie następujące treści:

  1. Fakt i prawda – czym się różnią i jakie ma to znaczenie dla naszego samopoczucia?
  2. ABCD emocji – czyli jakie związki zachodzą między naszymi myślami, emocjami i zachowaniem oraz oddziałującymi na nas wyzwalaczami.
  3. Emocje, uczucia i nastrój emocjonalny.
  4. Postawy i przekonania, które nami kierują.
  5. Jak dobrze funkcjonować czyli pięć zasad zdrowego myślenia (5 ZZM).
  6. Dysonans poznawczy – skąd się bierze i w czym nam przeszkadza?
  7. Racjonalna samoanaliza (RSA) – jak skutecznie przeformułować niezdrowe sposoby myślenia i zachowania.
  8. Wskazówki do pracy z formularzem RSA.
  9. Ćwiczenia – czyli praca na własnym doświadczeniu.

W trakcie warsztatu otrzymacie własne zeszyty ćwiczeń. Specjalnie przygotowany skrypt oraz zeszyt ćwiczeń ma za zadanie wyrobić w Was nawyk pracy nad własnym sposobem funkcjonowania i ukierunkować go w stronę zdrowych nawyków i zachowań.
Wszystkie spotkania warsztatowe przewidują pracę w parach i większej grupie, dodatkowo możecie liczyć na indywidualne konsultacje ze mną, jeśli natraficie na problematyczne treści.
Ze względu na podejmowaną tematykę na każdym szkoleniu i warsztacie podstawową zasadą uczestnictwa jest szacunek do pozostałych kursantów i szanowanie powierzonych nam na szkoleniu treści.
Spotkania będą odbywały się w niewielkich grupach, aby możliwa była aktywna praca każdego z uczestników oraz wykonywanie ćwiczeń w jak najbardziej sprzyjających warunkach psycho-fizycznych.

Wysokość inwestycji za udział w warsztacie to 120 zł.

Warsztat odbędzie się 17.10.2015r., w godzinach 11:00-14:00, na terenie:

CoWalski Aleja Inspiracji
Sołacz, Al. Wielkopolska 29/6
60-603 Poznań

Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres: annajerzak@psychonomia.pl.

Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest opłacony udział, maksymalnie na 5 dni przed planowaną datą spotkania. Brak wpłaty zwalnia miejsce dla uczestników z listy rezerwowej.
Jeśli macie pytania i wątpliwości, czy dane szkolenie jest dla Was, piszcie bezpośrednio, a postaram się rozwiać wasze wątpliwości.

Chcesz być na bieżąco z informacjami dotyczącymi warsztatu, dopisz się do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/943130475724973/

Regulamin warsztatów psychonomicznych

 

Wasza

Psychonomia

 


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje w nurcie poznawczo – behawioralnym z pacjentami m.in. starającymi się o powiększenie rodziny i mającymi problemy w związku. Jest twórcą autorskich warsztatów o poznawczych metodach walki z negatywnymi myślami i psychologii mody, opartej na rzetelnych badaniach zagranicznych profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *