Modoterapia z Psychonomią! Letnie warsztaty wizerunkowe.


Wraz z końcem roku szkolnego i pierwszymi dniami wakacji ruszają warsztaty wizerunkowe z elementami psychologii i przede wszystkim ogromem dobrej zabawy.

Jeśli nie macie pomysłu, jak spędzić kilka godzin letniego dnia (najlepiej tego pochmurnego ;)) to mam dla Was propozycję, aby spotkać się i wspólnie przejść drogę w poszukiwaniu własnego stylu. Ogólny zarys warsztatów przedstawia się następująco (jednak nie zdradza wszystkiego, aby nie psuć całej zabawy):

  1. 3 złote zasady
  2. Osobowość
  3. Sylwetka
  4. Kolor
  5. Praktyczne porady na co dzień
  6. Zakupy z głową
  7. Liczą się nie tylko ubrania, czyli wizerunek kompleksowo.

Oprócz zapoznania się z teorią i zasadami psychologii mody, każda uczestniczka zostanie wyposażona w skrypt z warsztatów, aby mogła na co dzień wcielać w życie zasady, które wspólnie odkryjemy. Przygotujcie się na no, że czeka na Was także aktywna praca i zabawa.

Warsztaty odbywać się będą w Poznaniu, przy ulicy Płowieckiej 11, w godzinach i dniach dostosowanych do możliwości zainteresowanych kursantek.

Czeka nas ogrom wspólnej pracy i zabawy w poszukiwaniu własnego stylu, a wszystko pod okiem wykwalifikowanego psychologa.

Wysokość inwestycji za udział w warsztacie to 75 zł (ale śledźcie aktualności i promocje, bo szykują się miłe niespodzianki i zniżki).

Jeśli macie pytania i wątpliwości, czy dane szkolenie jest dla Was, piszcie bezpośrednio, a postaram się rozwiać wasze wątpliwości. Swoje wiadomości przesyłajcie na adres: annajerzak@psychonomia.pl.

Na każdym spotkaniu znajdzie się czas, aby porozmawiać o najbardziej interesujących Was tematach związanych z psychologią mody oraz o aktualnych trendach i o tym, dlaczego nie wszystkie z nich powinniśmy wcielić w codzienne życie.

Chcesz być na bieżąco z informacjami dotyczącymi letniej Modoterapii z Psychonomią, śledź aktualności i planowane wydarzenia.

Czekam na Was,

Wasza Psychonomia.


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje w nurcie poznawczo – behawioralnym z pacjentami m.in. starającymi się o powiększenie rodziny i mającymi problemy w związku. Jest twórcą autorskich warsztatów o poznawczych metodach walki z negatywnymi myślami i psychologii mody, opartej na rzetelnych badaniach zagranicznych profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *