Modoterapia z Psychonomią! Letnie warsztaty wizerunkowe.


Wraz z końcem roku szkolnego i pierwszymi dniami wakacji ruszają warsztaty wizerunkowe z elementami psychologii i przede wszystkim ogromem dobrej zabawy.

Jeśli nie macie pomysłu, jak spędzić kilka godzin letniego dnia (najlepiej tego pochmurnego ;)) to mam dla Was propozycję, aby spotkać się i wspólnie przejść drogę w poszukiwaniu własnego stylu. Ogólny zarys warsztatów przedstawia się następująco (jednak nie zdradza wszystkiego, aby nie psuć całej zabawy):

  1. 3 złote zasady
  2. Osobowość
  3. Sylwetka
  4. Kolor
  5. Praktyczne porady na co dzień
  6. Zakupy z głową
  7. Liczą się nie tylko ubrania, czyli wizerunek kompleksowo.

Oprócz zapoznania się z teorią i zasadami psychologii mody, każda uczestniczka zostanie wyposażona w skrypt z warsztatów, aby mogła na co dzień wcielać w życie zasady, które wspólnie odkryjemy. Przygotujcie się na no, że czeka na Was także aktywna praca i zabawa.

Warsztaty odbywać się będą w Poznaniu, przy ulicy Płowieckiej 11, w godzinach i dniach dostosowanych do możliwości zainteresowanych kursantek.

Czeka nas ogrom wspólnej pracy i zabawy w poszukiwaniu własnego stylu, a wszystko pod okiem wykwalifikowanego psychologa.

Wysokość inwestycji za udział w warsztacie to 75 zł (ale śledźcie aktualności i promocje, bo szykują się miłe niespodzianki i zniżki).

Jeśli macie pytania i wątpliwości, czy dane szkolenie jest dla Was, piszcie bezpośrednio, a postaram się rozwiać wasze wątpliwości. Swoje wiadomości przesyłajcie na adres: annajerzak@psychonomia.pl.

Na każdym spotkaniu znajdzie się czas, aby porozmawiać o najbardziej interesujących Was tematach związanych z psychologią mody oraz o aktualnych trendach i o tym, dlaczego nie wszystkie z nich powinniśmy wcielić w codzienne życie.

Chcesz być na bieżąco z informacjami dotyczącymi letniej Modoterapii z Psychonomią, śledź aktualności i planowane wydarzenia.

Czekam na Was,

Wasza Psychonomia.


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog, psychoterapeuta oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi w nurcie integrującym podejście psychodynamiczne, systemowe oraz poznawczo – behawioralne. Jest twórcą autorskiego bloga, gdzie dzieli się recenzjami książek oraz ciekawostkami, dotyczącymi psychoterapii oraz psychologii, opartymi na rzetelnych badaniach profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *