Kwiecień 2017 – miesiąc darmowych konsultacji psychologicznych.


    Dla wszystkich, którzy zawsze chcieli skorzystać z indywidualnych porad psychologicznych, a nie mieli ku temu okazji i możliwości, powstał szczególny pomysł zupełnie darmowych konsultacji psychologicznych, które odbędą się w wybranych dniach (06, 13, 20 i 25) kwietnia między godziną 17:30 a 20:30 w „Przystani Poznania”, przy ul. Płowieckiej 11/2 w Poznaniu.

   Jedynym warunkiem uczestnictwa jest rezerwacja terminu i motywacja do odbycia 55 minutowej, indywidualnej konsultacji. Spotkania są całkowicie darmowe. Każda osoba może jednak skorzystać tylko z jednego terminu i jednej konsultacji w ramach niniejszej akcji.

   Rezerwacje odbywają się pod numerem telefonu: 506 349 631.

   Może jest ktoś w waszym otoczeniu, kto zawsze chciał skorzystać z pomocy psychologicznej? W takim razie podrzućcie mu taką możliwość.

   Do zobaczenia. Wasza Psychonomia!

 


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje w nurcie poznawczo – behawioralnym z pacjentami m.in. starającymi się o powiększenie rodziny i mającymi problemy w związku. Jest twórcą autorskich warsztatów o poznawczych metodach walki z negatywnymi myślami i psychologii mody, opartej na rzetelnych badaniach zagranicznych profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *