Kwiecień 2017 – miesiąc darmowych konsultacji psychologicznych.


    Dla wszystkich, którzy zawsze chcieli skorzystać z indywidualnych porad psychologicznych, a nie mieli ku temu okazji i możliwości, powstał szczególny pomysł zupełnie darmowych konsultacji psychologicznych, które odbędą się w wybranych dniach (06, 13, 20 i 25) kwietnia między godziną 17:30 a 20:30 w „Przystani Poznania”, przy ul. Płowieckiej 11/2 w Poznaniu.

   Jedynym warunkiem uczestnictwa jest rezerwacja terminu i motywacja do odbycia 55 minutowej, indywidualnej konsultacji. Spotkania są całkowicie darmowe. Każda osoba może jednak skorzystać tylko z jednego terminu i jednej konsultacji w ramach niniejszej akcji.

   Rezerwacje odbywają się pod numerem telefonu: 506 349 631.

   Może jest ktoś w waszym otoczeniu, kto zawsze chciał skorzystać z pomocy psychologicznej? W takim razie podrzućcie mu taką możliwość.

   Do zobaczenia. Wasza Psychonomia!

 


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog, psychoterapeuta oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi w nurcie integrującym podejście psychodynamiczne, systemowe oraz poznawczo – behawioralne. Jest twórcą autorskiego bloga, gdzie dzieli się recenzjami książek oraz ciekawostkami, dotyczącymi psychoterapii oraz psychologii, opartymi na rzetelnych badaniach profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *