Kwiecień 2017 – miesiąc darmowych konsultacji psychologicznych.


    Dla wszystkich, którzy zawsze chcieli skorzystać z indywidualnych porad psychologicznych, a nie mieli ku temu okazji i możliwości, powstał szczególny pomysł zupełnie darmowych konsultacji psychologicznych, które odbędą się w wybranych dniach (06, 13, 20 i 25) kwietnia między godziną 17:30 a 20:30 w „Przystani Poznania”, przy ul. Płowieckiej 11/2 w Poznaniu.

   Jedynym warunkiem uczestnictwa jest rezerwacja terminu i motywacja do odbycia 55 minutowej, indywidualnej konsultacji. Spotkania są całkowicie darmowe. Każda osoba może jednak skorzystać tylko z jednego terminu i jednej konsultacji w ramach niniejszej akcji.

   Rezerwacje odbywają się pod numerem telefonu: 506 349 631.

   Może jest ktoś w waszym otoczeniu, kto zawsze chciał skorzystać z pomocy psychologicznej? W takim razie podrzućcie mu taką możliwość.

   Do zobaczenia. Wasza Psychonomia!

 


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog, psychoterapeuta oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi w nurcie integrującym podejście psychodynamiczne, systemowe oraz poznawczo – behawioralne. Jest twórcą autorskiego bloga, gdzie dzieli się recenzjami książek oraz ciekawostkami, dotyczącymi psychoterapii oraz psychologii, opartymi na rzetelnych badaniach profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *