Konkurs: Letnie czytanie z Psychonomią. Część III 3


Lato sprzyja luzowi i lekkim tematom, co więc powiecie na przyjrzenie się amorom w świecie zwierząt i szukanie analogii w ludzkich zabiegach o partnera?

Czy wiecie, że pszczoły, by z sukcesem uwodzić, chętnie używają perfum. Orangutanice podkradają samcom jedzenie, by sprawdzić, który jest najlepszym kandydatem na partnera. Węże udają gejów, by się rozgrzać, a świerszcze wiedzą, że do serca wybranki droga wiedzie przez żołądek. To tylko początek przygody z amorami w świecie zwierząt. Jeśli macie ochotę poczytać o czarujących draniach, samotnych matkach, czy przedstawicielach LGTB i to wszystko w królestwie zwierząt, to zachęcam do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie konkursu -Letnie czytanie z Psychonomią, w którym do wygrania jest książka Wydawnictwa Znak: „Dziki seks. Niesamowite, zaskakujące i absolutnie porażające fakty z życia intymnego zwierząt”, autorstwa doktor Carin Bondar.

Biolożka, gwiazda TED-a i Discovery Channel, z błyskotliwym humorem opowiada, jak kreatywna w dziedzinie uwodzenia i seksu potrafi być natura. Książka odsłania przed nami pikantne sekrety życia intymnego zwierząt, pełnego przedziwnych, zabawnych, czasem okrutnych, ale zawsze fascynujących zachowań. Wiele z nich okazuje się zadziwiająco bliskich ludziom.

Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy, że odpowiesz (w postaci komentarza, zdjęcia, filmu – technika jednym słowem dowolna) na pytanie pod postem na Facebooku lub na stronie Psychonomia.pl:

Jaki jest według Ciebie najbardziej skuteczny sposób uwiedzenia potencjalnego partnera (-ki)?

(UWAGA: Niecenzuralne treści ze względu na takt i dobre wychowanie będą usuwane :))

Na Wasze odpowiedzi czekam do poniedziałku 17 lipca, do godziny 12:00.

Po tym czasie wybiorę jedną najciekawszą odpowiedź, której autor stanie się bogatszy o kolejną pozycję w swojej biblioteczce.

Nie ma na co czekać, nadszedł czas na podglądanie matki natury z własnej kanapy, z książką Carin Bondar  w ręku.

REGULAMIN KONKURSU

 

Życzę powodzenia!

Wasza Psychonomia

źródło opisu: www.znak.com.pl

źródło okładki: www.znak.com.pl

 

Wyniki konkursu – Letnie czytanie z Psychonomią. Część III.

Kochani, bardzo dziękuję wszystkim za udział w trzeciej odsłonie konkursu: Letnie czytanie z Psychonomią. Mimo, że nieliczne, ale fantastyczne odpowiedzi spowodowały, że miałam twardy orzech do zgryzienia z wyborem zwycięzcy, ale w końcu udało się. Książka wędruje do Pani:

Katarzyny Kumańskiej

Serdecznie gratuluję, jednocześnie prosząc o przekazanie danych do wysyłki w wiadomości prywatnej na Facebooku lub na adres mailowy: annajerzak@psychonomia.pl.

Pozostałe osoby już wkrótce będą miały szansę na wygranie jednej z dwóch książek, dotyczących sposobów radzenia sobie w sytuacji kryzysu, które ufundowało Wydawnictwo Samo Sedno, pt. Coaching w sytuacji kryzysu. Niech Was nie zmyli nazwa, bowiem książka ma w sobie mnóstwo treści psychologicznych i dotyczących interwencji kryzysowej oraz jest swoistym przewodnikiem, dotyczącym radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Więcej szczegółów wkrótce…

Pozdrawiam
Wasza Psychonomia!

 


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog, psychoterapeuta oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi w nurcie integrującym podejście psychodynamiczne, systemowe oraz poznawczo – behawioralne. Jest twórcą autorskiego bloga, gdzie dzieli się recenzjami książek oraz ciekawostkami, dotyczącymi psychoterapii oraz psychologii, opartymi na rzetelnych badaniach profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 komentarzy do “Konkurs: Letnie czytanie z Psychonomią. Część III

 • Chemik

  Najlepszym sposobem na uwiedzenie partnera jest wysokie stężenie feromonów w powietrzu. Chemia między partnerami może być wytworzona naturalnie, a czasem tej chemii można pomóc „sztuczną” chemią :)))

   • Chemik

    Oczywiście! tylko dozwolone substancje, nie mniej jednak warto wspomnieć, że jako dozwolone substancje na rynku figurują perfumy z dodatkiem sztucznych feromonów.
    Również pozdrawim serdecznie 🙂