Jeansy, które kształtują nastrój.


  Czy wiecie, że jeansy, to jedne z nielicznych elementów garderoby, które mogą tak mocno wchodzić w sprzężenie zwrotne z noszącą je osobą i kształtować jej nastrój, a także odzwierciedlać to co osoba w danym momencie odczuwa? Dlaczego jeansy, które kształtują nastrój, kryją w sobie tak niecodzienną moc?

Po serii eksperymentów okazało się, że kobiety, którym dokuczał obniżony nastrój, częściej zakładały wtedy ulubione jeansy, niż w chwilach, gdy były szczęśliwe. Możliwe, że to dzięki nim mogły „ukryć” się przed światem, albo miały dzięki nim poczucie większej pewności siebie. Niezaprzeczalnie jeansy należą do jednych z ulubionych elementów garderoby nie tylko kobiet.

Jeansy, które kształtują nastrój.


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje w nurcie poznawczo – behawioralnym z pacjentami m.in. starającymi się o powiększenie rodziny i mającymi problemy w związku. Jest twórcą autorskich warsztatów o poznawczych metodach walki z negatywnymi myślami i psychologii mody, opartej na rzetelnych badaniach zagranicznych profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *