Bądź piękna w każdym wieku! Warsztaty wizerunkowe Psychonomii.


Uwaga Dziewczyny, mam coś wyjątkowego dla Was, czyli warsztaty wizerunkowe z elementami psychologii i przede wszystkim ogromem dobrej zabawy.

Jeśli nie macie pomysłu, jak spędzić kilka godzin sobotniego popołudnia to mam dla Was propozycję, aby spotkać się i wspólnie przejść drogę w poszukiwaniu własnego stylu. Ogólny zarys warsztatów przedstawia się następująco (jednak nie zdradza wszystkiego, aby nie psuć całej zabawy):

  1. 3 złote zasady
  2. Osobowość
  3. Sylwetka
  4. Kolor
  5. Praktyczne porady na co dzień
  6. Zakupy z głową
  7. Liczą się nie tylko ubrania, czyli wizerunek kompleksowo.

Oprócz zapoznania się z teorią i zasadami psychologii mody, każda uczestniczka zostanie wyposażona w skrypt z warsztatów, aby mogła na co dzień wcielać w życie zasady, które wspólnie odkryjemy. Przygotujcie się na no, że czeka na Was także aktywna praca i zabawa.


Warsztat odbędzie się Poznaniu, dnia 24.10.2015r., w godzinach 11:00-16:00, to aż 5 godzin wspólnej pracy i zabawy w poszukiwaniu własnego stylu pod okiem psychologa.

Wysokość inwestycji za udział w warsztacie to 150 zł.

Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres: annajerzak@psychonomia.pl.

Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest opłacony udział, maksymalnie na 5 dni przed planowaną datą spotkania. Brak wpłaty zwalnia miejsce dla uczestników z listy rezerwowej.
Jeśli macie pytania i wątpliwości, czy dane szkolenie jest dla Was, piszcie bezpośrednio, a postaram się rozwiać wasze wątpliwości.

Spotkamy się w bardzo kreatywnym miejscu w Poznaniu: CoWalski Aleja Inspiracji, Sołacz, Al. Wielkopolska 29/6.

Na zakończenie porozmawiamy o aktualnych trendach i o tym, dlaczego nie wszystkie z nich powinniśmy wcielić w codzienne życie.

Chcesz być na bieżąco z informacjami dotyczącymi warsztatu, dopisz się do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/848474305249823/

Regulamin warsztatów psychonomicznych

Czekam na Was,

Wasza Psychonomia.

 


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje w nurcie poznawczo – behawioralnym z pacjentami m.in. starającymi się o powiększenie rodziny i mającymi problemy w związku. Jest twórcą autorskich warsztatów o poznawczych metodach walki z negatywnymi myślami i psychologii mody, opartej na rzetelnych badaniach zagranicznych profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *