Bądź piękna w każdym wieku! Warsztaty wizerunkowe Psychonomii.


Uwaga Dziewczyny, mam coś wyjątkowego dla Was, czyli warsztaty wizerunkowe z elementami psychologii i przede wszystkim ogromem dobrej zabawy.

Jeśli nie macie pomysłu, jak spędzić kilka godzin sobotniego popołudnia to mam dla Was propozycję, aby spotkać się i wspólnie przejść drogę w poszukiwaniu własnego stylu. Ogólny zarys warsztatów przedstawia się następująco (jednak nie zdradza wszystkiego, aby nie psuć całej zabawy):

  1. 3 złote zasady
  2. Osobowość
  3. Sylwetka
  4. Kolor
  5. Praktyczne porady na co dzień
  6. Zakupy z głową
  7. Liczą się nie tylko ubrania, czyli wizerunek kompleksowo.

Oprócz zapoznania się z teorią i zasadami psychologii mody, każda uczestniczka zostanie wyposażona w skrypt z warsztatów, aby mogła na co dzień wcielać w życie zasady, które wspólnie odkryjemy. Przygotujcie się na no, że czeka na Was także aktywna praca i zabawa.


Warsztat odbędzie się Poznaniu, dnia 24.10.2015r., w godzinach 11:00-16:00, to aż 5 godzin wspólnej pracy i zabawy w poszukiwaniu własnego stylu pod okiem psychologa.

Wysokość inwestycji za udział w warsztacie to 150 zł.

Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres: annajerzak@psychonomia.pl.

Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest opłacony udział, maksymalnie na 5 dni przed planowaną datą spotkania. Brak wpłaty zwalnia miejsce dla uczestników z listy rezerwowej.
Jeśli macie pytania i wątpliwości, czy dane szkolenie jest dla Was, piszcie bezpośrednio, a postaram się rozwiać wasze wątpliwości.

Spotkamy się w bardzo kreatywnym miejscu w Poznaniu: CoWalski Aleja Inspiracji, Sołacz, Al. Wielkopolska 29/6.

Na zakończenie porozmawiamy o aktualnych trendach i o tym, dlaczego nie wszystkie z nich powinniśmy wcielić w codzienne życie.

Chcesz być na bieżąco z informacjami dotyczącymi warsztatu, dopisz się do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/848474305249823/

Regulamin warsztatów psychonomicznych

Czekam na Was,

Wasza Psychonomia.

 


O Psychonomia - Anna Jerzak

Psycholog, psychoterapeuta oraz specjalista komunikacji społecznej, pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi w nurcie integrującym podejście psychodynamiczne, systemowe oraz poznawczo – behawioralne. Jest twórcą autorskiego bloga, gdzie dzieli się recenzjami książek oraz ciekawostkami, dotyczącymi psychoterapii oraz psychologii, opartymi na rzetelnych badaniach profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *